HisApp

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9,8 MB
  • Version 1.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkiye Herkes Icin Spor Federasyonu
Yaşamınızı spor ile desteklemek için HisApp mobil uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Herkes İçin Spor Federasyonu?nu tarafından geliştirilen Hisapp spor uygulaması hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan kendi ağırlığınız ile düzenli spor yapmanızı sağlayan bir kaliteli bir spor uygulamasıdır. Uygulamayı Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek spor hayatınızı şekillendirebilirsiniz. Fit bir  vücut, sağlıklı bir yaşam ve uzun bir ömür için yaşamınızda dikkat etmeniz gerekiyor. 

Özellikle yeme içme konularında oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Bunun için cep telefonunuzu çok daha aktif bir şekilde kullanın. HisApp mobil uygulaması ile kendinize daha sağlıklı bir spor yaşamı sunabilirsiniz. Sağlığınıza önem veriyorsanız HisApp mobil uygulamasının içeriklerini değerlendirebilirsiniz. Uygulamada bulunan özellikleri kendi yaşamınıza endeksleyerek daha kaliteli bir hayat elde edebilirsiniz. 

Herkes hayatının bir noktasında mutlaka spor yapmalıdır. Bunun için illa spor salonuna ya da özel spor hocalarına gerek yoktur. Akıllı cep telefonunuz HisApp uygulaması ile size spor hocalığı yapacak nitelik kazanabilir. Uygulamanın yanı sıra sizinde dikkatli bir şekilde spor yapabilirsiniz. Yeme içme ve spor sisteminizi kurduğunuz taktirde daha kaliteli bir hayata başlayabilirsiniz. 

HisApp indir
DİĞER SÜRÜMLER